<!--Y5Sw1STiZEayoqy8-->

Témy dňa

🔥
Najaktuálnejšie témy za posledných 24 hodín
futbal
peter pellegrini
Prezident Peter Pellegrini.
Pellegrini prezradil, aký chce byť prezident: Je pripravený vetovať zákony, ktoré by neboli v prospech SlovenskaPellegrini má podľa svojich slov ambíciu byť dynamickejší, aktívnejší a silnejší prezident, ako boli jeho dvaja predchodcovia.
Peter Pellegrini
Prezident Pellegrini si vie predstaviť Marka Rutteho ako generálneho tajomníka NATOBude to práve holandský premiér Mark Rutte, koho Slovenská republika podporí na post šéfa Aliancie.
Slovenský prezident Peter Pellegrini.
Pellegrini otvorene: Koho Slovensko podporí na post generálneho tajomníka NATO?Slovensko chce za túto podporu pomoc.
Charles Michel a Peter Pellegrini
Európski lídri sa na vedúcich postoch EÚ zatiaľ nedohodliNa mimoriadnom summite, kam išiel aj prezident Peter Pellegrini, sa nepodarilo dosiahnuť dohodu o unijných šéfoch.
Peter Vodráška (zľava), Patrícia Medveď Macíková a Marián Bednár
Bývalí poradcovia Roberta Fica aj človek so skúsenosťami z Iraku. Koho si Peter Pellegrini berie do paláca?S novou hlavou štátu prichádzajú aj odborníci, ktorí jej budú pomáhať pri výkone funkcie.
Nový slovenský prezident Peter Pellegrini prichádza na neformálny samit hláv štátov a vlád krajín Európskej únie v Bruseli
Prezident Pellegrini chce na samite EÚ vyrokovať silné portfólio pre Maroša ŠefčovičaCieľom mimoriadneho zasadnutia Európskej rady je dohodnúť sa na najdôležitejších funkciách v inštitúciách EÚ. Slovensko zastupuje prezident Peter Pellegrini namiesto premiéra Fica, ktorý rehabilituje po atentáte.
Inaugurácia prezidenta Petra Pellegriniho 15.6.2024
Prezident bude pod mikroskopom, či je nadstranícky, myslí si Béla Bugár. Politológ očakáva príchod iného Petra Pellegriniho (podcast)Peter Pellegrini vo svojom inauguračnom prejave naznačil, že bude suverénny prezident. Či sa mu to podarí, ukáže čas, hovorí v podcaste jeho bývalý koaličný partner Béla Bugár. Predpokladá, že nový prezident bude zo začiatku pod mikroskopom a každý bude sledovať, či sú jeho rozhodnutia nadstranícke.