<!--Y5Sw1STiZEayoqy8-->

Témy dňa

🔥
Najaktuálnejšie témy za posledných 24 hodín
politika
Talianska premiérka Giorgia Meloniová.
Talianska premiérka kritizovala Putinove podmienky pre rokovania o mieri: Čo odkázala do Kremľa?Návrhy Putina ostro kritizoval aj nemecký kancelár Olaf Scholz.
Inaugurácia prezidenta Petra Pellegriniho 15.6.2024
Peter Pellegrini je prezident vaty. No zaslúži si, aby sme mu dali šancu (komentár Martina Behula)Pellegriniho mäkkosť, z ktorej plynie aj jeho popularita, je jeho veľkou výhodou. No ak zostane mäkkým len kvôli popularite, utrpí tým buď on sám, celé Slovensko alebo oboje.
Bývalá prezidentka SR Zuzana Čaputová.
Čaputová pri odchode z inaugurácie prezidenta Pellegriniho: Rizman musel zasiahnuť! FOTOVšimli ste si to aj vy?
Pápež František zablahoželal prezidentovi SR Petrovi Pellegrinimu.
Pápež František zablahoželal novému prezidentovi SR: Čo odkázal Petrovi Pellegrinimu?!Pozdrav prečítal v závere svätej omše v Katedrále svätého Martina v Bratislave apoštolský nuncius na Slovensku Nicola Girasoli.
Bývalá prezidentka Zuzana Čaputová, novozlovený prezident SR Peter Pellegrini a Peter Žiga.
Zuzana Čaputová je oddnes bývalá prezidentka: TOTO želá Pellegrinimu a Slovensku!Slovenská má nového prezidenta.
Prezident Peter Pellegrini mal slzy na krajíčku.
Prezident Pellegrini mal počas prejavu slzy v očiach: Toto priznal pred všetkými!Prezident Pellegrini musel zvládať nápor emócií.
Inaugurácia prezidenta Petra Pellegriniho 15.6.2024
Prvý prejav prezidenta Pellegriniho: Múr, ktorý rozdeľuje Slovensko, je pokropený krvouAk však niekto odo mňa očakáva, že výkon prezidentskej funkcie bude nejakým okázalým predstavením, bude sklamaný, tvrdí prezident Peter Pellegrini.
Nový prezident SR Peter Pellegrini.
Prvé slová nového prezidenta Pellegriniho: Slovensko potrebuje súdržnosť, jednotu a spoločný ťah na bránu!Hodnoty nového prezidenta SR Petra Pellegriniho sú štát, národ, rodina a človek.
Peter Pellegrini so svojím otcom.
Pellegrini krátko pred inauguráciou, srdcervúce slová: Otec, je mi veľmi ľúto, že tu dnes už nemôžeš byť so mnou!Pellegrini sa v sobotu ujme úradu prezidenta SR.
Bývalá prezidentka Zuzana Čaputová a nový prezident Peter Pellegrini.
Peter Pellegrini zložil prezidentský sľub! Od Zuzany Čaputovej si prevzal palácPellegriniho zvolili občania SR v druhom kole prezidentských volieb, ktoré sa konali 6. apríla. Slovensko malo dosiaľ piatich prezidentov.
Exprezident SR Rudolf Schuster s bývalým rakúskym prezidentom Heinzom Fischerom.
FOTO Čo sa stalo exprezidentovi Schusterovi? Do Prahy prišiel so zranením: Lekári ma teraz strašia!Do Prahy prišiel v dobrej nálade.
Koláž: inaugurácia Zuzany Čaputovej 15. júna 2019
Z palácového suterénu na červený koberec a inauguračné prešľapy Andreja DankaPo vyhratých voľbách pracoval tím Zuzany Čaputovej v provizóriu – suteréne Karáčoniho paláca. Jedna z troch malých kancelárií páchla po cigaretovom dyme, na ďalšej sa dalo zvonka otvoriť okno. Samotná inaugurácia sa neobišla bez problémov, o faux pas sa postaral Andrej Danko.
operator
pellegrini