<!--Y5Sw1STiZEayoqy8-->

Témy dňa

🔥
Najaktuálnejšie témy za posledných 24 hodín
robert fico
pohoda 2024
politika
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD).
Od pondelka je účinný lex atentát: Aké zmeny nastanú?Na Slovensku sa zavedú nové dôvody na zákaz zhromaždenia.
Televízny príhovor amerického prezidenta Joea Bidena.
Dôležitý príhovor Bidena z Oválnej pracovne všetkým Američanom: Spolu to dokážeme!Biden vo svojom príhovore z Oválnej pracovne Bieleho domu zdôraznil, že v politike sa môžu občas objaviť aj silné emócie, avšak tie „nikdy nesmú skĺznuť k násiliu“.
Melania Trump.
Melania nazvala atentátnika na jej manžela „monštrum“: Trumpová telefonovala s prvou dámou USAMelania Trumpová sa po odchode z Bieleho domu verejným vystúpeniam vyhýbala a do predvolebnej kampane svojho manžela sa nezapojila
Predseda parlamentu Boris Kollár po vyslovení nedôvery vláde
Kam zmizol Boris Kollár: Politike sa už venuje len na Facebooku, hnutie Sme rodina opustili jeho najbližšíAj na stránke hnutia Sme rodina vidieť, že jeho politický príbeh sa zrejme pomaly chýli ku koncu. Keď kliknete na sekciu s tlačovým oddelením, dostanete hlásenie, že táto stránka neexistuje.
Republikánsky prezidentský kandidát a bývalý americký prezident Donald Trump.
FBI prezradil nové informácie o útočníkovi: Mladík podľa úradov konal sámZistenie motívu činu patrí k prioritám.
Americký prezident Joe Biden.
Biden po atentáte na Trumpa vyzval Spojené štáty na jednotu: S exprezidentom mal krátky rozhovorBiden v krátkom vystúpení v Bielom dome znova odsúdil atentát na svojho republikánskeho súpera.
Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa sa strieľalo.
Identifikovali obeť streľby na Trumpovom mítingu: Dobrovoľný hasič Corey († 50) prišiel o život, keď chránil rodinuMuž bol horlivým stúpencom bývalého prezidenta.
Ruský prezident Vladimir Putin.
Moskva zneužila atentát na Trumpa: Keď sa vyčerpajú iné spôsoby, ako sa zbaviť nepohodlného prezidenta...Na sobotnom predvolebnom mítingu v Pensylvánii 20-ročný Thomas Matthew Crooks niekoľkokrát vystrelil na bývalého prezidenta Trumpa.
Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa sa strieľalo.
Streľba na Trumpa v Pennsylvánii: Znepokojivý nález v doma a aute mladého atentátnika!Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) uviedol, že sa snaží zistiť motív útočníka.
Bývalý prezident Donald Trump.
Trump po atentáte vyzval Američanov, aby sa zjednotili: Nebudeme sa báť!Trumpova kampaň v reakcii na útok prisľúbila posilnenie bezpečnostných opatrení.
Sobota ráno na ukončenom festivale Pohoda 2024
Čušte o božom treste a festivale politickej piesne. Blúzniť o Pohode nie je v pohode (komentár Ľubomíra Jaška)Pokušenie vytlačiť zo seba nejakú sprostosť bolo silné. Neodolal mu napríklad ani minister Tomáš Taraba. K nemu sa pridali z rozličných pohnútok ďalší.
Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa sa strieľalo.
Streľba na Trumpa v Pennsylvánii: Tajná služba vyšetruje, ako sa strelec dostal k exprezidentovi tak blízkoNa vyšetrovaní sa podieľa aj americký Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI).
Premier Robert Fico na zasadaní vlády SR 10.7.2024
Robert Fico sa vrátil v čase a robí fantómovú politiku. No stále je nenahraditeľný (komentár Martina Behula)Keď treba, vláda sa diktátu Bruselu podriadi aj dobrovoľne. A túto kapituláciu ešte aj bez okolkov prizná. Suverénna politika sa končí vtedy, keď by nás mohla niečo stáť.
Michal Šimečka, Peter Žiga, Branislav Gröhling a Juraj Blanár.
Streľba na Trumpa vyvolala vlnu reakcií: Slovenskí politici vyjadrili svoje obavy!Mnohí vyjadrili znepokojenie v súvislosti s otázkou demokracie.
Peter Pellegrini a Donald Trump.
Prezident Pellegrini reaguje na atentát: Streľbu na Trumpa odsúdil, TOTO zdôrazňuje!Na prezidentského kandidáta Donalda Trumpa bol na predvolebnom mítingu v Pensylvánii spáchaný atentát.
pohoda