Hľadať firmu
ZAVOLAŤ

Kontaktné údaje Miroslav Maco - MACO-SK

033 / 778 28 80
Miroslav Maco - MACO-SK
Cypriána Majerníka
922 07  Veľké Kostoľany
Kontaktovať e-mailom

Predaj a montáž strešných okien Velux. Predaj sadrokartónových systémov Knauf. Predaj a miešanie fasádnych omietok a farieb Excel Mix, SCH. Predaj dlažby a plotových systémov. Odborné poradenstvo.

Otváracie hodiny Miroslav Maco - MACO-SK

Pondelok - piatok:
07:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Sobota:
07:00 - 12:00
Nedeľa:
zatvorené

Fakturačné údaje Miroslav Maco - MACO-SK

Názov: Miroslav Maco - MACO-SK
Sídlo: Športová 849/29, 922 07  Veľké Kostoľany
IČO: 34878092
DIČ: 1020217495
IČ DPH: SK1020217495

Hodnotenia Miroslav Maco - MACO-SK

Hodnotenia Miroslav Maco - MACO-SKPridaj hodnotenie: vyber hodnotenieHodnotení: 2
Anonym Hodnotenia: 2Užitočné: 0
15.11.2019

Nie som žiaden živnostník ani firma ale pán Maco je dosť múdri a inteligentný človek a určite sa snaží každému ale naozaj každému zákazníkovi vyhovieť a aj pomôcť či pri výbere materiálneho tovaru alebo stavebných technológií... Ja som snim na 100% spokojný a vždy mi vie poradiť . Oproti ostatným stavebninam vie každému zákazníkovi vyhovieť a poradiť ,a že vy ste snim není voľajako spokojný zato si môžete sami a. …A keďže moje meno ostáva utajené tak prajem pánovi Miroslavovi Macovi veľmi veľa úspechov v podnikaní ,a Sára máš pravdu a vždy si aj mala.,..............

Užitočné?Áno


Hodnotení: 1
Sara Hodnotenia: 1Užitočné: 3
27.01.2017

@miroslav grodnar rada by som zareagovala na Vaše nie celkom milé a prehnané hodnotenie. Myslím si, že ak Vás tento milý a zodpovedný pán odmietol,mal na to určite svoje dôvody, kedže viem ,ze spolupracuje zväčša s malými podnikateľmi a živnostníkmi . Ak vás teda odmietol, som o tom presvedčená , ze ste to potrebovali na rýchlo alebo pri skoro. A naďalej nerozumiem, čo je zlé na odmietnutí, keď je pracovne vyťažený . Sama tohto milého a ústretového pána veľmi dobre poznám, a viem že pre spokojnosť zákazníkov chce spraviť viac ako maximum . Firmu Maco-sk možem chváliť len pozitívne.

Užitočné?Áno


Hodnotení: 1
Miroslav Grodnár Hodnotenia: 1Užitočné: 3
26.01.2016

Bohužiaľ tento pán ma veľmi sklamal, potreboval som sa infomovať ohľadom nákupu materiálu, stavám pre rodinu dom a chcel som iba zabezpečiť materiál. Hneď ako mi zdvihol telefón, mi povedal, že ďakuje a nemá záujem.... o čo má mať záujem ? Nezastupujem žiadnu spoločnosť, nepredávam mu žiadny paušál ,,, chcel som len kúpiť materiál nič viac a on ma takto zruší? Predpokladám, že tento pán má asi dosť zákaziek a pokiaľ mu volá niekto s nejakou maličkosťou takto ho pošle niekam.....Ďakujem pán Maco, ale ja už Vám volať určite nebudem, všetko dobré.

Užitočné?Áno

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie na tejto stránke. Viac v Pravidlách

Pozrite si tiež: Strešné okná Dlažby a obklady Farby a laky
Pridať firmu Nahlásiť chybu