Hľadať firmu

Kontaktné údaje PR QUERKUS s.r.o.

PR QUERKUS s.r.o.
Sládkovičova 94
974 05  Banská Bystrica

Stavebná výroba - strechy a kompletné strešné systémy, altánky, pergoly, prístrešky, krovy, podkrovia. Rekonštrukcia historických objektov, kostolov a kostolných veží, kaštieľov a kúrií.

Fakturačné údaje PR QUERKUS s.r.o.

Názov: PR QUERKUS s.r.o.
Sídlo: Sládkovičova 94, 974 05  Banská Bystrica
IČO: 36028606
DIČ: 2020086728
IČ DPH: SK2020086728

Hodnotenia PR QUERKUS s.r.o.

Hodnotenia PR QUERKUS s.r.o.Pridaj hodnotenie: vyber hodnotenie

Zadaj svoje meno a e-mail, alebo sa prihlás pod svojím Azet kontom:
alebo Prihlás sa


Hodnotení: 1
Hodnotenia: 1Užitočné: 5
11.06.2013

Prvý krát som pobočku firmy v Banskej Bystrici navštívil v auguste 2012 a informoval som sa o možnosti vyroby a inštalovania nových drevených podláh v RD, ktorý som sa chystal rekonštruovať. Všetko bolo v poriadku, termín realizácie koniec mája 2013. Problémy nastali po konkretizácii objednávky. Obchodný zástupca v upravenej cenovej ponuke uviedol dodávku duohranolov, pričom ja som požadoval klasické, nakoniec to neboli ani duohranoly ale každý bol lepený z niekoľko desiatok kusov. Palubové dosky mali byť 100x25 mm, boli 125x24. Zhrozený som však zostal po ich dodávke a vybalení. Ich kvalita bola na úrovni 3. a 4. triedy, pričom som zaplatil za prvú. Časť hranolov bola krivá a 75% dosák bolo popráskaných , poškodených alebo nedosahovali dľžku 4 metre. Nakoniec sa ukázalo, že materiál na podlahy nevyrobili vo firme ale ich kúpili, lebo, ako mi povedal konateľ nebudú zapínať pec pre 40 štvorcov. Načo potom objednávku prijímali? Volal som obchodného zástupcu aby sa na ten tovar prišiel pozrieť a že chcem 20% zľavu. Odmietol s tým, že mu to konateľ zakázal. Pritom išlo len o 20 km a bol som ochotný ho odviesť i priviesť svojim autom. Takto sa seriózna firma určite nespráva. Ak nechcete mať také starosti ako ja, služby tejto firmy n e v y u ž í v a j t e. Radšej si pohľadajte inú.

Užitočné?Áno

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie na tejto stránke. Viac v Pravidlách

Pozrite si tiež: Strešné krytiny ‑ výroba Výroba altánkov a prístreškov Drevené polotovary ‑ výroba Historické budovy a pamiatky Altánky a prístrešky Strechy a strešné krytiny
Pridať firmu Nahlásiť chybu