Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hľadať firmu

Kontaktné údaje Stanislav Bezák - stavby na kľúč

0904 275 882
Stanislav Bezák - stavby na kľúč
Banská cesta 1170
967 01  Kremnica

Stavby na kľúč, rekonštrukcie a maliarske práce. Montáž krovov, strešnej krytiny. Vodoinštalatérske a elektroinštalačné práce.

Fakturačné údaje Stanislav Bezák - stavby na kľúč

IČO: 34609245
Názov: Stanislav Bezák
Sídlo: Banská cesta 1170, 967 01  Kremnica
DIČ: 1020917557
IČ DPH: SK1020917557

Hodnotenia Stanislav Bezák - stavby na kľúč

Hodnotenia Stanislav Bezák - stavby na kľúčPridaj hodnotenie: vyber hodnotenie

Zadaj svoje meno a e-mail, alebo sa prihlás pod svojím Azet kontom:
alebo Prihlás sa


Hodnotení: 1
Veritas Hodnotenia: 1Užitočné: 5
11.02.2017

Firma nám zabezpečovala v minulosti rôzne rekonštrukcie a opravy s ktorými máme neustále problémy, zrejme to bolo zapríčinené neodborným personálom, lacnou pracovnou silou. Napríklad zatekanie vody od sprchového kúta, ktorý sa už opravoval dokopy 5 krát, zrejme za obklad nedali hydroizoláciu, čiže treba nanovo spraviť obklad. Veľa vecí sa muselo prerábať a znovu do vecí investovať. Vznikli nám veľké škody! Na rekonštrukcie sme vôbec nešetrili. Absolútne neodporúčam a ak aj áno len s externým stavebným dozorom !!

Užitočné?Áno


Hodnotení: 1
Valent Štefan Hodnotenia: 1Užitočné: 1
02.02.2016

S výkonom ako aj kvalitou rekonštrukčných prác pri obnove vchodov ako aj oprave vonkajších fasád na našom dome S počtom bytov 177 na ul.Vansovej 2 až 18 V Žiari nad Hronom sme spokojný. Pritom cenové relácie za odvodené práce boli v porovnaní sa inými stavebnými firmami reálne nie nadhodnotené. Ďakujem farby.p.Bežala Predseda Svbanp535 Valent Štefan.

Užitočné?Áno


Hodnotení: 1
Majunja Hodnotenia: 1Užitočné: 1
28.01.2016

Sme s Vašou prácou veľmi spokojní ! V našom činžáku robila jedna Vaša partia zaizolovanie bytov od pivníc. Každý deň zanechávali po sebe poriadok, boli pohotoví, keď niektoré pivnice neboli uvoľnené, sami ich vyložili a po skončení zase všetko uložili späť. Pracovali rýchlo, ako sa hovorí "práca im kvitla pod rukou". Ak ešte niekedy budeme potrebovať stavebné práce, vieme na koho sa obrátiť Prajeme veľa pracovných úspechov obyvatelia bytového domu Hodruša - Hámre

Užitočné?Áno

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie na tejto stránke. Viac v Pravidlách

Pozrite si tiež: Stavby na kľúč Vodári, plynári a kúrenári Rekonštrukcie a prestavby Maliari Elektroinštalácie Klampiari a pokrývači
Pridať firmu Nahlásiť chybu