Hľadať firmu
Dnes:  zatvorené
Hodnotiť firmu
ZAVOLAŤ

Kontaktné údaje Bytové družstvo Humenné

057 / 772 30 12
057 / 772 30 11
Bytové družstvo Humenné
Laborecká 1896/58
066 01  Humenné
Kontaktovať e-mailom

upratovacie práce, vodoinštalatérske a kúrenárske práce pracovník na opravy zdvíhacích zariadení elektroinštalácie podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom S Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích O Oprava vyhradených technických zariadení zdvíhacích v rozsahu: OU oprava a údržba R rekonštrukcia M montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky V rozsahu: technické zariadenia zdvíhacie skupina A: c výťahy odstraňovanie azbestu alebo materiálov obsahujúcich azbest zo stavieb pri búracích prácach, údržbárskych prácach, opravách a iných činnostiach prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom uskutočňovanie stavieb a ich zmien prípravné práce k realizácii stavby dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) vedenie účtovníctva administratívne služby reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Stránkové dni Bytové družstvo Humenné

Pondelok:
07:00 - 11:30 12:00 - 15:00
Utorok:
zatvorené
Streda:
07:00 - 11:30 12:00 - 15:00
Štvrtok:
zatvorené
Piatok:
07:00 - 11:30 12:00 - 12:45
Sobota:
zatvorené
Nedeľa:
zatvorené

Fakturačné údaje Bytové družstvo Humenné

Názov: Bytové družstvo Humenné
Sídlo: Laborecká 1896/58, 066 01  Humenné
IČO: 00223051

Hodnotenia Bytové družstvo Humenné

Hodnotenia Bytové družstvo HumennéPridaj hodnotenie: vyber hodnotenieHodnotení: 2
Aladar Hodnotenia: 2Užitočné: 9
20.03.2021

Úplne súhlasím s predchádzajúcim komentom. Neskutočná arogantná banda a veľmi výstižne napísané, že ryba smrdí od hlavy. Ak aj náhodou sa dohodnete so zamestnancom, ktorý je normálne zmýšľajúci človek, o chvíľu na to dostanete e-mail s podpisom predsedníčky, v ktorom stojí zrazu niečo iné. Následne keď sa znova telefonicky spýtate, prečo už neplatí dohodnuté, pracovnicka odpovie smutnym hlasom, že ona s tým bohužiaľ nič nemôže robiť a dôvody nebude komentovať. (na hlase cítiť zjavný strach pred niečim).Človek len nepochopiteľné krúti hlavou, že prečo to asi niekto robí. Zbytočne to komentovať, každý si domyslí. Od viacerých ľudí som počul, že nie som jediný, čo má podobnú skúsenosť. Myslím, že v Humennom a okoli je tento podnik veľmi známou firmou. Naskytá sa otázka, prečo to ľudia tolerujú. Pravdepodobne BD nemá v regióne žiadnu konkurenciu, čo sa týka správy bytov a preto môže fungovať s týmto prehnitlým komunistickým systémom. Je to naozaj veľmi smutné.

Užitočné?Áno


Hodnotení: 1
Martinecko Hodnotenia: 1Užitočné: 8
21.08.2020

BD- Banda darmožráčov. Komunistické praktiky, rodinkárstvo a dohodnúť sa je nemožné. Ryba smrdí od hlavy. Nikdy nič poctivo nezarobili. Priživovanie a účtovanie nezmyselných poplatkov na obyčajných ľuďoch. Pracovná náplň zamestnancov údržby spočíva v tom, že jeden príde do bytového domu zhodí zopár ističov, alebo znefunčnia výťah, sadnú do autá a takto obehnú zopár bytových domov. Počkaju kým ľudia nahlásia poruchu a potom to prídu akože opraviť. Vyfakturujú a sú spokojní. Treba ich hnať s osratou metlou. Transparentnosť pri zatepľovaní, výmene výťahu poprípade iných služieb, ako sú TKR je na oko v poriadku, ale reálne všetko dohodnuté. Fungujú štýlom “Moji ľudia”. Ruky preč od tej hávede.

Užitočné?Áno


Hodnotení: 2
rado Hodnotenia: 2Užitočné: 7
02.01.2020

arogancia nahrubšiého zrna

Užitočné?Áno


Hodnotení: 13
Rado Hodnotenia: 13Užitočné: 4
20.11.2017

Neviem, či je to zámer alebo to svedčí o mentalite pracovníkov, ale dohodnúť sa stojí človeka niekedy veľmi veľké úsile.

Užitočné?Áno

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie na tejto stránke. Viac v Pravidlách

Pozrite si tiež: Bytové družstvá Správa nehnuteľností Reality a realitné kancelárie
Pridať firmu Nahlásiť chybu