Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hľadať firmu
Dnes:  07:00 - 21:00 OTVORENÉ
Hodnotiť firmu Upraviť firmu

Kontaktné údaje Tesco MY, Kamenné námestie, Bratislava

Tesco MY, Kamenné námestie, Bratislava
Kamenné námestie 1/A
815 61  Bratislava

Finančné služby. Hypermarkety, obchodné domy a nákupné centrá TESCO po celej Slovenskej republike. Sortiment rôznych druhov tovarov a služieb. Vernostný program ClubCard.

Otváracie hodiny Tesco MY, Kamenné námestie, Bratislava

Pondelok - piatok:
07:00 - 21:00 Otvorené
Sobota:
07:00 - 20:00
Nedeľa:
08:00 - 20:00

Pobočky Tesco MY, Kamenné námestie, Bratislava

Bratislava:
Banská Štiavnica:
Bardejov:
Ďalšie pobočky

Fakturačné údaje Tesco MY, Kamenné námestie, Bratislava

IČO: 31321828
Názov: TESCO STORES SR, a.s.
Sídlo: Kamenné nám. 1/A, 815 61  Bratislava
DIČ: 2020301140
IČ DPH: SK2020301140

Hodnotenia Tesco MY, Kamenné námestie, Bratislava

Hodnotenia Tesco MY, Kamenné námestie, BratislavaPridaj hodnotenie: vyber hodnotenie

Zadaj svoje meno a e-mail, alebo sa prihlás pod svojím Azet kontom:
alebo Prihlás sa


Hodnotení: 1
Ladislav Hodnotenia: 1Užitočné: 1
27.07.2016

Dnes 27.7.2016 som bol Tesco My na Kamennom námestí v elektre kde som chcel kúpiť elektroniku Trust GXT 38 2.1 Ultimate Bass Speaker Set , ale bohužiaľ bola iba vystavená. Dostal som od pracovníka OD odpoveď , že to je nepredajné a že už nemajú . Ja som mal ale záujem aj o ten vystavený kus.Že to nemôže lebo je to nepredajný kus a počúvajú cez to hudbu. Tak toto je abnormálne !!!!!!!!!!! Mám záujem a nepredajú tovar čo pri tom je tam vystavení. Je toto vôbec normálne ??? Čo na to vedenie Tesco MY ??? Takto si kupujúceho nezískame. A najhoršie je na tom to ,že pracovník OD nemal žiadne vysvetlenie prečo to nemôže predať. Prosím o informáciu k Trust GXT 38 2.1 Ultimate Bass Speaker Set . Je možnosť zakúpiť alebo nie.

Užitočné?Áno


Hodnotení: 1
mirsa Hodnotenia: 1Užitočné: 6
17.07.2016

Mám klubovú kartu Tesca a dnes som tam minula vyše 80 eur vrátane obeda. Všetko bolo v poriadku, kým som nešla zaplatiť nákup v potravinách. Postavila som sa do radu, ale mladá predavačka ma nahlas a neodbytne volala, aby som išla k samoobslužnej pokladnici. Trikrát som povedala "nie", že sa mi tento spôsob nepáči, ale ona naliehala a ja som nechcela budiť pozornosť. Nakoniec som išla, ale trvalo to trikrát dlhšie (hoci všetko robila ona, ja tento spôsob ignorujem), pri pokladnici by som bola dávno vybavená. Navyše som sa cítila ponížená a vnímala som to celé ako násilie na svojej osobe. Ešte sa to zopakovalo aj v malých potravinách na prízemí. Rozhlas po celý čas otravoval hlásením, aby ľudia využili samoobslužnú pokladňu. Dočerta, keď nechcem, nikto ma nemá právo nútiť, keď odmietnem, majú ma ako zákazníčku rešpektovať! Mám podozrenie, že takto Tesco šetrí na pokladníkoch, robí si ich zo zákazníkov, ale zadarmo. Ak sa to zopakuje, nechám vozík s nákupom na mieste a odídem.

Užitočné?Áno
DAMILAPO
Prešov
Hodnotení: 1
Hodnotenia: 1Užitočné: 1
30.10.2013

ďakujeme za príjemne stravení čas HP TESCO PREŠOV ,kde dnes ráno o 5,28,12 neboli precenené položky uvedené v letáku......tak si viete predstavíť to rodeo ,čo zažlili Vaše pokladníčky ,že čí Tesco sí z ních robí dobrý deň ,.je to pekne ,že už teraz mame VIANOCE ,ale vaší TH pracovníci zaspalí dobu ,LEBO 30.10.2013 začína o 00 hodín a 1 sekunda po polnocí ,a nie o 6 až 7 hodín neskoršie , así v nocí hrali karty a to ích tak unavilo,že zabudlí na čo sú vlastne v robote............stavá ,sa ím to dosť často ,takže Š O I ka ,bude musieť stávať o polnocí a zgustnusť si na ích rozpravkách o Vianociach,alebo n ech idu na ul.SLOVENSKU 87 ,tam je úrad práce a rozšíria rady dobrovoľne nezamestnaných ..........a vy tam dajte ľudí ,čo budu s radosťov pred VIANOCAMI ,sa tešíť ,že aj v Prešove ,sa da zohnať práca ,nielem v BRATISLAVE ..............s pozdravom ,za všetkých čo rano zažili túto humoresku ..............a nabudúce ,povedzte svojím majiteľom ,že VEĽKÚ NOC ,nech chystajú už na troch KRAĽOV ,aspoň turistí z JAPONSKA budu obdivovať,ako sa dobré mame , keď slávime ........kresťanské sviatky pol roka dopredu , a to mame ešte zapadne sviatky ,tak my slovací sme národ ....... KAŽDÝ PIATOK mame sviatok ...........tak paštekáre .......zdravia vás z východu k o ň a r e ,.......ale ňe s o m á r e ,jak sebe o nás Vy myšlíce

Užitočné?Áno
matus118
Banská Bystrica
Hodnotení: 1
Hodnotenia: 1Užitočné: 1
17.11.2012

Ten surimi salat je hnusny

Užitočné?Áno

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie na tejto stránke. Viac v Pravidlách

Pozrite si tiež: Obchodné domy a nákupné centrá Financie a bankové služby Pôžičky a úvery Potraviny Oblečenie, obuv a textil Galantéria Oblečenie Obuv, topánky Elektro
Pridať firmu Nahlásiť chybu