<!--Y5Sw1STiZEayoqy8-->

Témy dňa

🔥
Najaktuálnejšie témy za posledných 24 hodín
pohoda
ZSSK informuje, že lístky zakúpené na nedeľné festivalové vlaky budú v sobotu akceptované (ilustračné foto)
Železnice sa vyjadrili k predčasnému ukončeniu Pohody: Dôležité opatrenia festivalových vlakov!Ako vyriešia otázku zakúpených lístkov na festivalové vlaky?
Na snímke spadnutý stan SLPS arény po zrušení 27. ročníka festivalu Pohoda v Trenčíne v sobotu 13. júla 2024.
Intenzívna búrka na festivale Pohoda ohrozila viaceré životy: Počet zranených stúpol!Informovali o vývoji situácie.
Ako vyzerá ráno po zrušení Pohody.
Areál ukončeného festivalu Pohoda sa vyprázdňuje. Posilnené sú vlaky aj autobusyPo búrke a silnom vetre, ktoré sa v piatok večer prehnali festivalom, ošetrili na mieste 15 prevažne ľahko zranených ľudí. Ďalším desiatkam poskytli pomoc v trenčianskej nemocnici. Službukonajúci záchranári nám potvrdili, že do rána už nemuseli zasahovať.
Jakub Jablonský na festivale Pohoda.
Víťaz Let’s Dance Jablonský: Svadba na Pohode?! Takto ste Jakuba ešte nevideliToto by ste nečakali!
Účastní festivalu Pohoda 2024 opúšťajú areál trenčianskeho letiska
FOTO: Festivalom Pohoda sa prehnala silná búrka s vetromSilný vietor zhodil jeden stan, ďalší je poškodený.
Búrka na festivale Pohoda, 12. júla 2024
Pohoda 2024 sa skončila, búrka poškodila viaceré objekty. Potvrdených je 15 zranenýchOrganizátori ohlásili koniec tohtoročnej Pohody. Areál zostáva pre návštevníkov otvorený do soboty 12:00. Búrka, ktorá sa prehnala trenčianskym letiskom, poškodila viacero objektov. Potvrdený bol tucet zranených, ktorí sú mimo ohrozenia života.
Ceny jedál a nápojov na festivale Pohoda.
Katka odfotila ceny na Pohode: Aha, koľko dáte za cigánsku, pivo či pizzu! Festival Pohoda pokračuje aj v sobotu.
Diskusia o duševnom zdraví detí s Marekom Madrom a Braňom Dobšinským na minuloročnej Pohode
Aktuality.sk na Pohode: Zradikalizovaných mladých ľudí desia vlastné myšlienky. Je dôležité ich vypočuť, hovorí psychológNeistota u rodičov je podľa psychológa Mareka Madra podhubím aj pre neistotu u ich detí. Hovorí, že pocit neistoty u rodičov môže u detí neskôr spôsobiť aj to, že sa stanú cynickými alebo nebudú dôverovať inštitúciám.
Bardy & Kačer+Dobrovský & Šídlo, festival Metronome Praha 2024
Braňo Závodský: Nemôžem byť zároveň novinár aj asistent poslancaDvojica Peter Bárdy a Rastislav Káčer diskutovali na festivale Pohoda na tému slobody médií na Slovensko
shmu
Ľudia sa ochladzujú počas horúčav.
Na východe bude horúco, na väčšine územia tiež hrozia búrky, varujú meteorológoviaNiektorých častí územia sa týkajú aj výstrahy pred horúčavami, ktoré môžu dosiahnuť od 35 do až 38 stupňov.
Na východe môže byť aj 38 stupňov, na väčšine územia hrozia tiež búrky (ilustračné foto).
SHMÚ varuje pred pekelným počasím: V TÝCHTO okresoch sa teplota priblíži k 40-tke!Okrem horúčav hrozia aj silné búrky.
Kúpalisko Vadaš v Štúrove
Sobotné horúčavy budú lákať ľudí k vodeOd západu postúpi nad našu oblasť studený front, spojený s tlakovou nížou, ktorej stred sa presunie z Nemecka nad Severné more. Pred ním k nám bude od juhu až juhozápadu naďalej prúdiť veľmi teplý vzduch.
Atmosféra na festivale Pohoda 2024
V sobotu sa očakáva až 38 stupňov, naďalej bude dusnoOd západu postúpi nad našu oblasť studený front, spojený s tlakovou nížou, ktorej stred sa presunie z Nemecka nad Severné more. Pred ním k nám bude od juhu až juhozápadu naďalej prúdiť veľmi teplý vzduch.
Teplota ovplyvňuje kvalitu spánku aj v iných obdobiach. No ako náhle sa oteplí, je prirodzené, že to naruší váš spánkový cyklus. Ilustračná fotografia.
Nemôžete spať v horúčavách? Tieto postupy vám môžu pomôcťMáme tu horúčavy, ktoré nám môžu znepríjemniť nielen deň, ale aj noci a odpočinok. V článku sa dozviete, ako sa dobre vyspať.
Výstrahy druhého stupňa pred búrkami platia v celom Bratislavskom, Trenčianskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji (ilustračné foto).
SHMÚ varuje pred silnými búrkami: Výstrahy druhého stupňa pre celé západné Slovensko!Upozorňujú aj na povodňovú aktivitu.
Búrka — ilustračná fotografia
Meteorológovia vydali na celom západe krajiny výstrahy druhého stupňa pred búrkamiOdborníci okrem toho varovali aj pred možnými povodňami, ktoré môžu výdatné dažde spôsobiť.
Búrka na festivale Pohoda, 12. júla 2024
Pohoda 2024 sa skončila, búrka poškodila viaceré objekty. Potvrdených je 15 zranenýchOrganizátori ohlásili koniec tohtoročnej Pohody. Areál zostáva pre návštevníkov otvorený do soboty 12:00. Búrka, ktorá sa prehnala trenčianskym letiskom, poškodila viacero objektov. Potvrdený bol tucet zranených, ktorí sú mimo ohrozenia života.
Vo večerných hodinách hrozí silný nárazový vietor, krúpy a prívalový dážď (ilustračné foto).
Na Slovensku sa budú ženiť všetci čerti: Tu hrozí silný vietor, krúpy a dážď!Extrémne počasie hrozí na západnom a severozápadnom Slovensku.
V okresoch Poprad a Kežmarok platí výstraha prvého stupňa pred povodňami. (ilustračné foto).
SHMÚ vydal výstrahu pred povodňami: Ktorých okresov sa týka?Výstraha platí do 17.00 h.
Dážď. Ilustračné foto.
Meteorológovia vydali v okresoch Poprad a Kežmarok výstrahu prvého stupňa pred povodňamiPríčinou sú očakávané prívalové zrážky.
 V okresoch Trebišov, Michalovce a Sobrance môže byť v sobotu 38 stupňov. (ilustračné foto)
Horúčavy na Slovensku nemajú konca: Pre tieto okresy platí výstraha tretieho stupňa!Teploty môžu počas soboty vystúpiť na 38 stupňov Celzia.
pellegrini
festival pohoda